Tel: 021-77189526

Mobile: 09126108567

Email: info[@]pargaran.com

راه اندازی شبکه کابلی یا بیسیم

راه اندازی شبکه کابلی یا بیسیم (وایرلس) :

بستر (زیر ساخت) سیستم های تلفن ویپ (voip) پیاده سازی یک شبکه صحیح، اصولی و استاندارد می باشد، این شبکه می تواند بصورت کابل یا بیسیم (wireles or wifi) پیاده سازی و راه اندازی گردد.

راه اندازی شبکه کابلی یا بیسیم (وایرلس) پرگاران

کاربردهای دیگر شبکه:

راه اندازی شبکه کابلی یا بیسیم (وایرلس) کاربردهای دیگری هم دارد که با شنیدن شبکه اولین موضوعی که به ذهن هر کس می رسد اینترنت می باشد که در واقع در این راستا شبکه بستری را فراهم می کند که توسط آن دیتا انتقال پیدا می کند، دیتا یا بهتر بگوییم این اطلاعات می تواند فایلهای برنامه ای، فایلهای صوتی و تصویری و هر چیز دیگری باشد.

راه اندازی شبکه کابلی یا بیسیم (وایرلس) پرگاران

به همین امکان بود که دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا IP به بازار عرضه شدند و امروزه تقریبا این دوربین ها آمده اند که جای دوربین های آنالوگ را بگیرند و بجای استفاده از کابلهای برق، کابل تصویر و کابل دیتا می توان تنها از کابل شبکه (CAT5 OR CAT6) استفاده کرد.

تواناییهای پرگاران :

پرگاران با بکار گیری نیروهای کارآزموده و با اخلاق و با سابقه چندین ساله در خصوص راه اندازی شبکه کابلی یا بیسیم (وایرلس) این امکان را به شما می دهد که یک شبکه در خور سازمان یا شرکت تان ایجاد نماید و همچنین با رویه مهندسی ارزش در طراحی و اجرای پروژه ها سعی دارد هزینه های پروژه را به حداقل رسانیده و کیفیت و زمان اجرای پروژه را در نظر بگیرد.

 

اگر از این مطلب لذت بردید لطفا از طریق شبکه های اجتماعی زیر به دوستان خود اطلاع رسانی کنید:
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail