Tel: 021-77189526

Mobile: 09126108567

Email: info[@]pargaran.com

سناریوی نوبت دهی تلفنی

سناریوی نوبت دهی تلفنی

بر روی بستر voip سناریوهای گوناگون و بیشماری برای نیازهای گوناگون و مشاغل مختلف می توان نوشت . یکی از این نرم افزارها، سیستم نوبت دهی است .

کلیه مشاغلی که در آنها نوبت دهی برای حضور مشتریان به صورت فیزیکی و در زمان مورد نظر مطرح باشد نیازمند استفاده از توانایی های این بسته می باشند . برای مثال مشتری با شماره شما تماس می گیرد و پس از شنیدن پیام خوش آمدگویی مناسبی که با راهنمای نوبت دهی همراه است ، با وارد کردن عدد مربوطه (مثلا عدد ۱ برای نوبت دهی خودکار) وارد بخش نوبت دهی می شود. در اینجا دو حالت معمول است : یا بر اساس “نوبت ساعت” های خالی باقیمانده موجود در فهرست نوبت ساعت های مجاز و از پیش تعریف شده ، یک نوبت به فرد اختصاص می گیرد ، و یا مشتری با وارد کردن عدد دیگری (مثلا عدد ۱ برای نوبت دهی دستی) وارد قسمت نوبت دهی دستی می شود ، در این حالت ، کاربر با وارد کردن تاریخ و ساعتی که می تواند حضور یابد ، از طریق صفحه کلید تلفن خود ، به سیستم نوبت دهی امکان می دهد نزدیک ترین “نوبت ساعت” ای را که خالیست برای او در نظر گرفته و به وی اطلاع دهد . در قسمت تکمیلی این سیستم قطعا شماره موبایل مشتری دریافت و ثبت می شود تا هم قبل از آنکه نوبت وی شود به او از طریق پیامک اطلاع داده شود و هم بانک با ارزشی از شماره موبایل مشتریان برای اطلاع رسانی و تبلیغات آتی ایجاد شود .

این سیستم برای مشاغلی چون مطب پزشکان ، تعمیرگاه ها ، مشاوران، وکلا ، شرکتها، آرایشگاه ها ، آموزشگاه ها و بسیاری از مشاغل دیگر مفید خواهد بود .

منشی ، مسئول و یا مدیر مجموعه هرگاه که بخواهد می تواند از طریق داشبورد مدیریتی مربوطه ، که در نرم افزار نوبت دهی پرگار، گنجانده شده است ، وضعیت نوبت های ثبت شده را مشاهده کند . بدیهی است به محض تماس مشتری با منشی ، شماره و نوبت ثبت شده وی درون نرم افزار ویژه نوبت دهی مشاهده می شود و منشی می تواند حین مکالمه ، سایر اطلاعات مشتری را نیز در آن پنجره تکمیل نماید .